TAJEMNICZE PODZIEMIA I PRZYRODNICZE CUDA

Unikalne fortyfikacje, których podziemia są prawdziwą kapsułą czasu i nabrzeże przy którym zbombardowano słynnego Lutzowa! Prawdziwe przyrodnicze cuda jaki jest starorzecze Świny i krótka podróż wyjątkową „łódką”. W najbliższą sobotę ŚOT zaprasza na ostatnią wycieczkę, która organizowana jest w ramach akcji „Świnoujście jest fajne cały rok”. Bezpłatnie!

Akcja, której celem było pokazanie, że świnoujskie wyspy są atrakcyjne przez cały rok trwała przez cały luty. Jedna z wycieczek- „Do bunkrów w dzikich rożach” – ze względu na pogodę została przełożona na 4 marca. Tak jak wszystkie wyprawy, które odbywają się w ramach akcji i ta dla mieszkańców i turystów jest całkowicie bezpłatna!

– Pamiętajcie proszę o dobrych butach, latarkach i humorze. Kiełbasce i bułce na ognisko- którym wyprawę zakończymy- przypomina Agata Kucharska, z biuro organizatora akcji. – Jak zawsze zaplanowaliśmy kilka niespodzianek! – dodaje.

To ósma aktywność na jaką zimą zaprasza Świnoujska Organizacja Turystyczna. W lutym poza trzeba wycieczkami pieszymi i zwiedzaniem takich atrakcji jak Fort Gerharda czy latarnia morska obyły się cztery wycieczki po Dzielnicy Uzdrowiskowej. Co ciekawe te ostatnie wycieczki oprowadzane były w dwóch językach- po polsku i niemiecku.

 

Zbiórka uczestników- przeprawa promowa Karsibór na wyspie uznam, godzina 11:00

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *