Długi weekend za nami!

Kolejny długi weekend za nami! Nasze miasto odwiedziło tysiące Gości, a nasza Organizacja wykorzystała święto Wojska Polskiego, by przypomnieć o nietypowej atrakcji naszego miasta – Porcie Wojennym! Świętowaliśmy dzień Wojska Polskiego podnosząc na Latarni Morskiej wielką Chorągiew i kolejny raz przypominamy w mediach ogólnokrajowych o atrakcyjności naszego miasta!

Święto poprzedziliśmy komunikatami o Porcie Wojennym i marynarzach oraz o popularności naszego kurortu wśród Polaków i turystów zagranicznych. Przy okazji była możliwość kolejny raz zdementowania informacji o paragonach grozy i przypomnienia naszym potencjalnym Gościom o atrakcyjności kurortu we wrześniu i październiku.

Informacje z ceremonii podniesienia Chorągwi pojawiły się w telewizjach ogólnopolskich -(programy informacyjne: PANORAMA, TELEEXPRESS, TVP INFO, TVN), stacjach radiowych (RMF FM, RADIO ZET, RADIO SZCZECIN, TWOJE RADIO, PROGRAM PIERWSZY POLSKIEGO RADIA, NDR), prasowych (WPROST, GAZETA WYBORCZA, GŁOS SZCZECIŃSKI itd.) oraz dzięki komunikatowi Polskiej Agencji Prasowej w setkach mniejszych i większych internetowych portalach informacyjnych.

Dodatkowo delegacja naszego Stowarzyszenia brała udział w obchodach Święta Wojska Polskiego na Placu Słowiańskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *