Świnoujście cały czas na topie!

Telewizja NDR, BBC, Czeski Program Podróżniczy i Francuscy blogerzy. Świnoujście cały czas cieszy się dużym zainteresowaniem mediów z niemal całego świata – cieszymy się, że biuro naszego Stowarzyszenia pomagało w organizacji wielu z tych wizyt.

Kurort na 44 Wyspach już nie długo pojawi się między innymi w bardzo popularnym programie podróżniczym stacji NDR mareTV. W reportażu o Wyspie Uznam zimą, jednym z trzech materiałów przewodnich, jest reportaż o w Podziemnym Mieście.
Trzy tygodnie temu Wyspy odwiedziła także telewizja BBC. Tym razem materiał, którego emisje zaplanowano na początek grudnia ma pokazywać intensywny rozwój infrastruktury turystycznej „Polskiego Dubaju”, który w ciągu ostatnich lat przeżył prawdziwy, inwestycyjny BOOM.
Frankfurter Allgemeine Zeitung– poczytny i opiniotwórczy niemiecki dziennik „odwiedzał” Świnoujście w swoich materiałach kilka razy. Jeden z reportaży, który był poświęcony problemom miasta na granicy, jest załącznikiem do maila.
Świnoujście odwiedziła także ekipa telewizyjna Austriackiej stacji RTL. Dziennikarzy programu, który poświęcony jest turystyce najbardziej interesowała unikalna przyroda Wysp Uznam i Wolin oraz … Orzeł Bielik.
Warto dodać, że informacje o naszym mieście ukazywały się także w innych – polskich mediach i portalach, np. w Polska.Travel, gdzie pośród kilku największych fortecznych atrakcji historycznych w Polsce opisano Fort Gerharda.
Obsługa dziennikarzy odbyła się bez zaangażowania środków publicznych. Dziękujemy koleżankom i Kolegom, którzy pomogli nam w organizacji wizyt, zaoferowali darmowe noclegi, posiłki itd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *