Kolejne seminarium „Porozmawiajmy o Turystyce”

Czy wzrost opłat parkingowych w dzielnicy uzdrowiskowej i cen biletów komunikacji miejskiej dla turystów, które planuje samorząd Świnoujścia to dobra decyzja? Jak otwarcie tunelu wpłynie na ruch turystów z Niemiec i czy nie spowoduje ich odpływu z naszego miasta do np. Międzyzdrojów czy Kołobrzegu? W którym kierunku powinien rozwijać się nasz kurort i jaka grupa docelowa powinna być jego głównym, docelowym klientem?

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Świnoujska Organizacja Turystyczna rozpoczęła organizację seminarium branżowego w formie panelu dyskusyjnego z cyklu „Porozmawiajmy o Turystyce” – zatytułowanego „Turystyka w tunelu – szanse i zagrożenia”.

Jest to możliwe, w związku z zapowiedzią Ministerstwa Zdrowia o znoszeniu obostrzeń pandemicznych od marca 2022 roku.

Wydarzenie ma się odbyć 7 kwietnia 2022 roku.

Poza Państwem – branżą –  do dyskusji zamierzamy zaprosić specjalistów z dziedziny współczesnej urbanistyki, historii rozwoju miast, komunikacji i turystyki z Polski i zagranicy. Przedstawicieli samorządu z Polski (Prezydenta Świnoujścia) i Niemiec.

Mimo krótkiego terminu do wydarzenia spróbujemy, aby jednym z prelegentów był Pan Charles Montgomery, który jest wielokrotnie nagradzanym kanadyjskim pisarzem, dziennikarzem i specjalistą w wyżej wymienionych dziedzinach. Auto książki przetłumaczonej na kilka języków „Miasto szczęśliwe – jak zmienić nasze życie zmieniając nasze miasto”.

Celem panelu będzie wypracowanie propozycji rozwiązań w komunikacji, sposobie zarządzania turystyką (między innymi promocji), które zostaną w formie wniosku przedłożone samorządowi.

Czekamy na Państwa uwagi, wnioski, sugestie, propozycje panelistów i tematów, którymi powinniśmy się w trakcie tego wydarzenia zająć. Proszę o wstępne deklaracje Państwa udziału. Chcemy ocenić czy wydarzenie jest z punktu widzenia branży jest potrzebne.

Szczegółowy program przedstawimy Państwu po analizie przesłanych propozycji, nie później niż 30 dni przed planowanym wydarzeniem.

Mail – sot.swinoujscie@wp.pl

Tel  – 510 898 449

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *