Tajemnice Podziemnego Miasta… gdy jest ciemno

Co wspólnego mają świnoujskie bunkry z holenderskimi wydmami? W Którym ze schronów według łowców duchów najbardziej straszy? I kto straszy? I czy to prawda, że Wojciech Jaruzelski nie lubił biedronek? I co ta historia ma wspólnego z naszymi podziemiami?

Już w najbliższą sobotę na te wszystkie pytania odpowie wam Kapral Stypa, który poprowadzi ekskluzywne, wieczorne zwiedzanie Podziemnego Miasta.

Kompleks Podziemnego Miasta w Świnoujściu, czyli byłej Baterii Vineta to wyjątkowa atrakcja turystyczna, jeden z największych pod względem obszaru zabytków na Pomorzu Zachodnim. Muzeum Obrony Wybrzeża kilka lat temu przejęło ten obiekt od wojska.

Nowy Cud Polski według National Geographic!

W trakcie sobotniego zwiedzania będzie można odwiedzić miejsca znajdujące się poza standardowa trasą zwiedzania i usłyszeć wiele historii mrożących krew w żyłach.

Wydarzenie jest niebiletowane.

Każdy z uczestników musi obowiązkowo posiadać latarkę i ubranie, któremu nie straszne jest błotko.

Start 05.02.2022 godzina 18.00 – Podziemne Miasto na Wyspie Wolin.

Organizatorem eventu z cyklu „Świnoujście jest fajne cały rok” jest Świnoujska Organizacja Turystyczna. Współorganizatorem jest Podziemne Miasto na Wyspie Wolin / Muzeum Obrony Wybrzeża w Świnoujściu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *