POMOC DLA IWONKI!

zwracamy się do Was z prośbą o pomoc dla Iwony Wojtal, którą wielu z Was zna z Centrum Informacji Turystycznej. Iwonka zawsze była osobą uczynną, bardzo zaangażowaną w prace i życie naszej branży, gotowa nieść pomoc każdemu, kto ją o to poprosił. Uśmiechnięta i wesoła, pełna optymizmu promowała nasze miasto na setkach imprez targowych i na co dzień w CIT. Przed kilkoma laty podjęła nowe wyzwanie i została zarządcą jednego z obiektów noclegowych w naszym mieście.

 

Kilka miesięcy temu ciężko zachorowała – dobry los na chwilę się od niej odwrócił i doprowadził do stanu, w którym dziś może ruszać tylko jedna dłonią. Jest niemal całkowicie sparaliżowana. A to oznacza, że leży niemal bez ruchu, nie może chodzić, nie może sama jeść, a jej stan zdrowia z godziny na godzinę ulega pogorszeniu.

 

Wierzymy, że także z naszą pomocą jest szansa, że do nas wróci w pełni zdrowia. Okażmy solidarność – pomóżmy koleżance, której tak wiele zawdzięcza nasza branża. Rodzina zorganizowała zbiórkę na profilu zrzutka.pl – poniżej wklejam link

 

https://zrzutka.pl/wuej24?fbclid=IwAR13O8MDGc0T4L6T9NRu-G46UURi3coihocLRsxuagPmUm3zn4PALxg1NQw

 

Zwracamy uwagę, że jednorazowa wpłata może wynosić nawet 5 zł, ale nie 5000 zł (JEDNORAZOWO) – przy przekroczeniu tego progu – pojawi się podatek. Jeżeli ktoś z Państwa, z Was chciałby w jakikolwiek inny sposób wesprzeć Iwonkę i jej rodzinę, nasze biuro jest gotowe pomóc w kontakcie i koordynacji innej pomocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *