ZEBRANIE ZARZĄDU

Zapraszamy na zebranie zarządu Świnoujskiej Organizacji Turystycznej. Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami mile widziani są na nim członkowie ŚOT.

Spotykamy się w dniu 23.01.2023 (poniedziałek) o godzinie 11:00, w Centrum Informacji Turystycznej (Plac Słowiański 6/1), w sali konferencyjnej.

Plan naszego poniedziałkowego spotkania, jak widać zapowiada się dłuższe posiedzenie. W spotkaniu wezmą udział między innymi Pan Dyrektor Urzędu Marszałkowskiego Wydziału Współpracy Terytorialnej i Turystyki Damian Greś, zapowiada się również Pan Prezydent Paweł Sujka. Zaprosiliśmy także Pana Mariusza Lokaja – koordynatora polsko – niemieckiego z gminy Herinsdorf.

 

Tematy jakimi chcemy zająć się przy najbliższym spotkaniu zarządu SOT spotkania:

 

  1. Sprawozdanie biura z prac pomiędzy Zarządami.
  2. Akcja „Świnoujście jest fajne cały rok” (luty 2023).
  3. Zapoznanie Zarządu z nowa perspektywa RPO i celem turystyka – perspektywę przedstawi Pan Dyrektor Urzędu Marszałkowskiego Wydziału Współpracy Terytorialnej i Turystyki Damian Greś.
  4. Idea odbudowy Domu Zdrojowego wraz z molo i ogrodem – fundacja czy spółka, rola ŚOT w inicjatywie.
  5. Kurtaxe – wzrost opłaty kuracyjnej w Niemczech i jej skutki dla ruchu jednodniowego (ewentualnie mieszkańców). Plan działań lobbingowych.
  6. Połączenie kolejowe z Berlinem – przez Świnoujście? zapoznanie z aktualnym stanem projektu i stanowiskiem władz Świnoujścia w tej sprawie.
  7. Koncepcja zmiany organizacji ruchu w dzielnicy Uzdrowiskowej – wypracowanie metody konsultacji rozwiązań docelowych na rzecz urzędu miasta.
  8. Zaproszenie dla ŚOT do partnerstwa w projekcie „Rozwój gospodarki wodorowej w Świnoujściu”. – Neo energy group.
  9. Sprawy pracownicze.
  10. Plan pracy ŚOT na rok 2023 i ustalenie terminu Zebrania Walnego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *