Muzyka na zachód słońca

Muzyka na zachód słońca – kolejny koncert na falochronie zachodnim Wiatrak, zachód słońca i piękna muzyka na klasycznych instrumentach.

W niedzielę 10 czerwca o godzinie 19:00 rozpocznie się kolejny wyjątkowy koncert na zachodnim falochronie! Tym razem trio ze Szczecina, poza utworami Zbigniewa Wodeckiego przygotowała bardzo zróżnicowany repertuar. Yesterday – The Beatles PM’s Love Theme, – Craig Armstrong (Love Actually) Wonderfull tonight, W.A.Mozart – Ave Verum Corpus E.Morricone – Gabriels Oboe – Misja J.Pachelbel – Kanon in D – to tylko kilka z utworów, które zabrzmią w wyjątkowej scenerii naszej plażu i wiatraka.

Koncert będzie trwać około godziny. Organizator- którym jest Świnoujska Organizacja Turystyczna- zaleca zabranie ze sobą własnych krzesełek turystycznych lub koców.

W skład Kwartetu Grodzkiego, który po raz trzeci wystąpi na świnoujskim wiatraku wchodzą absolwenci Akademii Muzycznych w Szczecinie, Poznaniu oraz Gdańsku, profesjonalni muzycy mający wieloletnie doświadczenie w polskich i niemieckich Filharmoniach oraz Operach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *