Walne Zebranie Członków Świnoujskiej Organizacji Turystycznej

W dniu 25 listopada 2021 Zarząd Świnoujskiej Organizacji Turystycznej zorganizował zebranie Walne Członków ŚOT.

W ramach zebrania zorganizowano rownież spotkanie z kolegium Prezydenckim.

Tym razem zebranie odbyło się w „Rondo Apartamenty”.

Członkowie Świnoujskiej Organizacji Turystycznej zapoznali się ze sprawozdaniem finansowym za rok 2020 (w tym z bilansem i rachunkiem wyników) oraz sprawozdaniem Zarządu za 2020 rok.

Sprawozdanie merytoryczne przedstawił na podstawie przygotowanego filmu Prezes Świnoujskiej Organizacji Turystycznej Pan Piotr Piwowarczyk gdzie  dokładnie  omówił imprezy, wydarzenia oraz spotkania, które odbyły się w 2020 roku organizowane przez Świnoujską Organizację Turystyczną.

W dyskusji Pan Piotr Piwowarczyk na początek wspomniał, aby  działalność ŚOTu była skuteczna i zgodna z zapisami naszego statutu to lobbing turystyczny ewidentnie powinien być skuteczniejszy. Uważa, aby działalność ŚOTu szła w tym kierunku.

Został przedstawiony plan pracy i plan finansowy na 2021 oraz 2022 rok.

Odbyło się kilkanaście spotkań branży w dobie covidu. Omawiany został dzień flagi (wywieszenie największej flagi Polski na Latarni Morskiej w Świnoujściu). Ruszyła kampania „Wyspy możliwości”. Pan Piotr omówił nową stronę internetową Świnoujścia oraz przedstawił wybrane inicjatywy pomocne, lobbing, poprzez urywki gazet, które pisały o turystyce w Świnoujściu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *