ŚWINOUJŚCIE JEST FAJNE CAŁY ROK / 2 TYDZIEŃ

Wzgórza, z których w podziemnych bunkrach były ukryte rakiety chroniące polskiego nieba przed amerykańskimi rakietami i fortyfikacja, która, mimo że ma 100 lat ma wiele wspólnego z rzymskim Castel Romanum. Plaża, na której morze od kilkuset lat wyrzuca fragmenty wraków i prawdziwe skarby! Świnoujska Organizacja Turystyczna kolejny raz zaprasza na wyjątkowy spacer tym razem nadmorskimi lasami i plażą ze Świnoujścia do Międzyzdrojów.

Spacer jedną z najpiękniejszych i niewielu dzikich plaż będzie wyjątkową gratką, tym bardziej że odbywa się w okresie, kiedy Bałtyk najbardziej joduje! – mówi Agata Kucharska z biura organizatora. – gdy do tego dodamy jeszcze nieznane atrakcje historyczne, które zobaczymy na trasie i przewodników z pasją, którzy nasze wycieczki prowadzą- sobotę musicie spędzić razem z nami!

Wycieczka to jedno z wydarzeń akcji „Świnoujście jest fajne cały rok”. Impreza dedykowana jest do wszystkich odbiorców (bez ograniczeń wiekowych), można zabrać czworonoga. Spacer z przewodnikiem jest bezpłatny. Organizatorzy przypominają, że ze względu na ubezpieczenie na sobotnie wycieczki konieczna jest telefoniczna rezerwacja.

Akcja będzie kontynuowana także w niedziele. Tym razem ŚOT zaprasza na spacer po Dzielnicy Uzdrowiskowej, który będzie prowadzony w dwóch językach po polsku i niemiecku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *